Naše produkty nabízíme k prodeji, ke krátkodobému pronájmu a nyní jako dlouhodobý leasing s nízkým navýšením! Pro více informací volejte +420 602 410 657

X-GLOO2 8X8 nafukovací stan s digitálním potiskem

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
Výrobce X-GLOO
Kategorie Stany X-GLOO2
 

Největší nafukovací stan, který nepotřebuje elektřinu. Jednou ho nafouknete a stojí. Obří prostor pro vaše eventy a přitom váží 42 kg. Postaví jej dva lidé během 15 minut za pomoci elektrické pumpy.

 

Součástí dodávky je stan, transportní batoh na záda, servisní sada (náhradní duše nohy stanu, lepení, náhradní ventil pro nafukování a vyfukování, přetlakový ventil) a ruční pumpa.

X-GLOO je specialistou na nafukovací stany už od roku 2007. Do vývoje jsme investovali tisíce hodin, důkladně jsme otestovali nejrůznější materiály a vyrobili desítky prototypů, jen abychom si mohli být jisti, že naše stany vždycky odolají větru a dešti. Díky přísným standardům kvality je X-Gloo tím stanem, který můžete proměnit v atraktivní, spolehlivou a lehoučkou střechu vašeho eventu či prezentace.

Stavebnicový systém

Eventový stan X-GLOO je nafukovací modulární stanový systém lehké váhy a funkčního designu. Díky areodymanickému tvaru, high-tech materiálům a chytrému řešení kotvení se perfektně hodí pro použití indoor i outdoor, je stabilní ve větru, vodotěsný a splňuje požadavky požární normy B1. X-GLOO je ideální prezentační palatformou pro jakoukoli situaci či umístění. Čtyři velikosti X-GLOO o půdorysu až do 8x8 metrů můžete individuálně kombinovat a brandovat a po sbalení je překvapivě malý na skladování a transport. Otočte list a podívejte se, jaké výhody vám eventový stan X-GLOO přinese.

Stavebnicový systém stanů X-Gloo vám poskytuje maximální všestrannost a pohodlív každé situaci. Bočnice, propojovací tunely a předsíně můžete rychle a jednoduše připínat a zase odepínat pomocí zipu. Střechu můžete celou sundat a měnit můžete i jendotlivé nohy. To znamená, že X-GLOO se může měnit a růst s vašimi potřebami.

Kvalita

Kvalita až do toho posledního nejmenšího detailuStany X-GLOO josu navrženy a vyrobeny v nejvyšší kvalitě s důrazem na funkci. Náš důraz na detail začíná u výběru použitých látek, pokračuje umístěním ventilů pro pohodlné nafukování a použitím nejkvalitnějších zipů. Abyste vy mohli stavět stany X-GLoo rychle a jednoduše—znovu a znovu a znovu. Naše stany jsou vodotěsné, vyhovují požárním požadavkům na zpomalování hoření, jsou odolné vůči UV záření a stabilní ve větru do 60 km/h—otestovali jsme X-Gloo v profesionálním aerodynamickém tunelu, abychom si byli 100% jistí.

  • Speciálně vybrané ventily pro nafukování a kontrolu přetlaku umožňují rychlé nafukování a nedovolí přefouknutí.
  • X-GLOO je pevný a trvalnivý také díky dvojitému prošití v klíčových místech.
  • V silném větru oceníte velké nerezové kotvící kroužky a kotvení pomocí kolíků nebo některé z našich zatěžovacích sad.
  • Používáme high-tech látky, které nejsou jenom lehlé, ale také vodotěsné, zpomalují hoření a jsou UV rezistentní.
  • Aby vás rozbitý zip nenechal na holičkách, používáme pro připojení elementů kvalitní YKK zipy.
  • Dobře pomyšlené detaily jako jsou připojovací smyčky zvenku a uvnitř stanu zjednodušují ukotvení.
Video

Reference
„Kvalitou vašeho stanu jsem byl opravdu uchvácen. Sám navrhuji produkty a dokážu ocenit detaily zpracování, výborné balení a funkčnost.“— Alexis Angelides, CARVINGMAGAZINE
„Se stany X-GLOO jsme odjezdili celou zimní roadshow (asi 20 promo dní na sněhu) a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme zejména jednoduchost instalace a deinstalace a také hezký design. Určitě šlo o dobrou investici.“ — Markéta Malinová, agentura ADV Communication
„Jsme spokojeni. Stan je super, dobře se staví...“ — Milan Kubný, Event Solution
„Promo stany X-GLOO používáme převážně na cyklistických a běžeckých akcích. Jsme velmi spokojeni.“ — Lenka Skalníková, marketingové oddělení NUTREND
Servis

Stany X-GLOO na českém a slovenském trhu prodáváme již od roku 2010, o rok dříve jsme X-GLOO sami začali používat. Za tu dobu jsme dodali spokojeným zákazníkům více než stovku stanů. Jsme hrdí nejen na to, že vám můžeme poskytovat výjimečný produkt, ale i na servis a podporu, kterou potřebujete. Ať už budete potřebovat nové bočnice, doplňky anebo stany zkontrolovat, vždycky se vám budeme věnovat.

Na všechny naše stany a elementy poskytujeme kromě dvouleté záruky na výrobní vady také šestiměsíční záruku opravy poškozených dílů. Samozřejmě, i pokud budete potřebovat radu, podporu, zapůjčení či vyzkoušení stanu či náhradní díly, kontaktujte nás. Náhradní díly pro rychlé opravy držíme skladem a tím jsme schopni zajistit, aby váš stan byl v pořádku připraven na další akci. Větší opravy stanů X-GLOO zajišťuje naše servisní centrum v Německu, takže váš stan bude na vašem příštím eventu ve 100% kondici. Od dubna 2016 bude v provozu naše servisní středisko v Praze, takže všechny opravy budou ještě o něco rychlejší.

Pronájem

Tento produkt je k dispozici i k pronajmutí - další informace naleznete na této stránce 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .