Naše produkty nabízíme k prodeji, ke krátkodobému pronájmu a nyní jako dlouhodobý leasing s nízkým navýšením! Pro více informací volejte +420 602 410 657

X-GLOO2 5X5 nafukovací stan s digitálním potiskem

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
Výrobce X-GLOO
Kategorie Stany X-GLOO2
 

X-GLOO2 5X5 stan - odpojitelná střecha, vyměnitelné jednotlivé nohy. Součástí dodávky je stan, transportní batoh na záda, servisní sada (náhradní duše nohy stanu, lepení, náhradní ventil pro nafukování a vyfukování, přetlakový ventil) a ruční pumpa.

X-GLOO je specialistou na nafukovací stany už od roku 2007. Do vývoje jsme investovali tisíce hodin, důkladně jsme otestovali nejrůznější materiály a vyrobili desítky prototypů, jen abychom si mohli být jisti, že naše stany vždycky odolají větru a dešti. Díky přísným standardům kvality je X-Gloo tím stanem, který můžete proměnit v atraktivní, spolehlivou a lehoučkou střechu vašeho eventu či prezentace.

Stavebnicový systém

Eventový stan X-GLOO je nafukovací modulární stanový systém lehké váhy a funkčního designu. Díky areodymanickému tvaru, high-tech materiálům a chytrému řešení kotvení se perfektně hodí pro použití indoor i outdoor, je stabilní ve větru, vodotěsný a splňuje požadavky požární normy B1. X-GLOO je ideální prezentační palatformou pro jakoukoli situaci či umístění. Čtyři velikosti X-GLOO o půdorysu až do 8x8 metrů můžete individuálně kombinovat a brandovat a po sbalení je překvapivě malý na skladování a transport. Otočte list a podívejte se, jaké výhody vám eventový stan X-GLOO přinese.

Stavebnicový systém stanů X-Gloo vám poskytuje maximální všestrannost a pohodlív každé situaci. Bočnice, propojovací tunely a předsíně můžete rychle a jednoduše připínat a zase odepínat pomocí zipu. Střechu můžete celou sundat a měnit můžete i jendotlivé nohy. To znamená, že X-GLOO se může měnit a růst s vašimi potřebami.

Kvalita

Kvalita až do toho posledního nejmenšího detailuStany X-GLOO josu navrženy a vyrobeny v nejvyšší kvalitě s důrazem na funkci. Náš důraz na detail začíná u výběru použitých látek, pokračuje umístěním ventilů pro pohodlné nafukování a použitím nejkvalitnějších zipů. Abyste vy mohli stavět stany X-GLoo rychle a jednoduše—znovu a znovu a znovu. Naše stany jsou vodotěsné, vyhovují požárním požadavkům na zpomalování hoření, jsou odolné vůči UV záření a stabilní ve větru do 60 km/h—otestovali jsme X-Gloo v profesionálním aerodynamickém tunelu, abychom si byli 100% jistí.

  • Speciálně vybrané ventily pro nafukování a kontrolu přetlaku umožňují rychlé nafukování a nedovolí přefouknutí.
  • X-GLOO je pevný a trvalnivý také díky dvojitému prošití v klíčových místech.
  • V silném větru oceníte velké nerezové kotvící kroužky a kotvení pomocí kolíků nebo některé z našich zatěžovacích sad.
  • Používáme high-tech látky, které nejsou jenom lehlé, ale také vodotěsné, zpomalují hoření a jsou UV rezistentní.
  • Aby vás rozbitý zip nenechal na holičkách, používáme pro připojení elementů kvalitní YKK zipy.
  • Dobře pomyšlené detaily jako jsou připojovací smyčky zvenku a uvnitř stanu zjednodušují ukotvení.
Video

Reference
„Kvalitou vašeho stanu jsem byl opravdu uchvácen. Sám navrhuji produkty a dokážu ocenit detaily zpracování, výborné balení a funkčnost.“— Alexis Angelides, CARVINGMAGAZINE
„Se stany X-GLOO jsme odjezdili celou zimní roadshow (asi 20 promo dní na sněhu) a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme zejména jednoduchost instalace a deinstalace a také hezký design. Určitě šlo o dobrou investici.“ — Markéta Malinová, agentura ADV Communication
„Jsme spokojeni. Stan je super, dobře se staví...“ — Milan Kubný, Event Solution
„Promo stany X-GLOO používáme převážně na cyklistických a běžeckých akcích. Jsme velmi spokojeni.“ — Lenka Skalníková, marketingové oddělení NUTREND
Servis

Stany X-GLOO na českém a slovenském trhu prodáváme již od roku 2010, o rok dříve jsme X-GLOO sami začali používat. Za tu dobu jsme dodali spokojeným zákazníkům více, než stovku stanů. Jsme hrdí nejen na to, že vám můžeme poskytovat výjimečný produkt, ale i na servis a podporu, kterou potřebujete. Ať už budete potřebovat nové bočnice, doplňky anebo stany zkontrolovat, vždycky se vám budeme věnovat.

Na všechny naše stany a elementy poskytujeme kromě dvouleté záruky na výrobní vady také šestiměsíční záruku opravy poškozených dílů. Samozřejmě, i pokud budete potřebovat radu, podporu, zapůjčení či vyzkoušení stanu či náhradní díly, kontaktujte nás. Náhradní díly pro rychlé opravy držíme skladem a tím jsme schopni zajistit, aby váš stan byl v pořádku připraven na další akci. Větší opravy stanů X-GLOO zajišťuje naše servisní centrum v Německu, takže váš stan bude na vašem příštím eventu ve 100% kondici. Od dubna 2016 bude v provozu naše servisní středisko v Praze, takže všechny opravy budou ještě o něco rychlejší.

Pronájem

Tento produkt je k dispozici i k pronajmutí - další informace naleznete na této stránce 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .