Naše produkty nabízíme k prodeji, ke krátkodobému pronájmu a nyní jako dlouhodobý leasing s nízkým navýšením! Pro více informací volejte +420 602 410 657

The Dry Ice Tube

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Vyrobte si suchý led přímo na baru nebo v kuchyni. Ideální pro cateringy, servírování speciálních jídel a pro zábavné koktejly. Ukázka použití na instagramu zde: https://www.instagram.com/iceberg_company_czech/

Výrobce The Iceberg Company
Kategorie Barové produkty Iceberg Company
Záruka 2 roky
 

Jedinečný způsob výroby suchého ledu přímo na vašem baru či v restauraci. Vše, co potřebujete, je The Dry Ice Tube a bombu s kapalným CO2. Během cca mminuty a půl si sami kdykoli vyrobíte 250g váleček pevného suchého ledu, který můžete krájet a strouhat. Suchý led z CO2 má teplotu cca - 80 stupňů celsia, takže s ním můžet emaniuplovat i bez rukavic.

Suchý led použijete jako zajímavou kouřovou dekoraci při rautech nebo při servírování zajímavých jídel z vaší nabídky. Lze jej přidávat i do koktejlů, v tom případě je nutné suchý led uzavřít do skleněné či plastové kapsle, aby jej nikdo nemohl volně vypít.

Součástí Dry Ice tube je trubice na výrobu 250 g suchého ledu, přívodní hadice, držák na stěnu, rukavice a ochranné brýle. Je možné dokoupit další válec na 400g suchého ledu. 

Bomby s kapalným CO2 jsou běžně dostupné u dodavatelů technických plynů, např. Linde Gas. Nákladová cena 250g suchého ledu je cca 55 Kč.

Na stejném principu pracuje i další náš produkt - The Instant Glass freezer

Demonstrační video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .