Naše produkty nabízíme k prodeji, ke krátkodobému pronájmu a nyní jako dlouhodobý leasing s nízkým navýšením! Pro více informací volejte +420 602 410 657

OFYR CLASSIC CONCRETE 100-100

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Designové venkovní grilovací ohniště s vlastní ocelovou varnou plotnou.

Výrobce Creative Outdoor products
Kategorie Ohniště OFYR
Záruka 2 roky
 

OFYR je složen ze tří částí, které jsou do sebe pevně zapadají - podstavec je z černého betonu, ohniště z 3mm plechu a ocelová plotna, kterou tvoří 12mm ocelová oválná deska. Popel se vybírá shora lopatkou, takže klasické modely OFYR nemají žádné pohyblivé či odnímatelné části. Jinými slovy, nic se nemůže zničit ani ztratit.

Čištění OFYRu je asi nejjednodušší, jaké si dovedete představit. O popelu již byla řeč, plotna se čistí během vaření - špachtlí - ať už obyčejnou nebo originální OFYR SPATULA. Zkrátka zapomeňte na čištění mřížky nebo chemikálie. Po vaření umyjte nádobí a před dalším vařením vyberte popel. Zapalte oheň a až se OFYR rozpálí, oškrábejte plotnu. To je všechno.

Díky povrchové úpravě podstavce a ohniště je OFYR možno bez starostí nechat venku po celý rok. Plotna je vyrobena z klasické oceli, jejíž povrchovou úpravu tvoří vrstva oleje, kterou vytvoříte během vaření.

Specifikace

Výška 100 cm,  šířka 100 cm, délka 100 cm

hmotnost plotna 59 kg, ohniště 25 kg, podstavec 90 kg

OFYR letní párty


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .