Naše produkty nabízíme k prodeji, ke krátkodobému pronájmu a nyní jako dlouhodobý leasing s nízkým navýšením! Pro více informací volejte +420 602 410 657

Stany Creative structures se hodí pro všechny pořádné venkovní eventy

Stany Creative Structures jsou vyráběny v šesti variantách konstrukce - od nejmenších stanů Lounger 4X4 a 5X5, přes Crossover 6X6 a 8X8 až po Hexadome 100 m2 a 175 m2. Stany lze mezi sebou navzájem neomezeně propojovat a tvořit zajímavé architektonické kombinace.

Stany jsou vhodné jak pro svatby, roadshows, festivalové zóny, VIP zázemí eventů, tak i pro stálou instalaci či sezónní použití. Díky nim si můžete prodloužit sezónu na terasách a v zahradě, takže váš počasí nezastaví ve vašich plánech. 

Ke všem stanům poskytujeme zaškolení zdarma, stejně jako možnost následné péče od skladování a instalací až po dodávky potištěných střech, bočnic, náhradních dílů nebo každoroční inspekce.

Kvalita stanů je zajištěna díky mnoha lety prověřené výrobě v Holandsku - tyto jedinečné výrobky mají po celém světě tisíce spokojených zákazníků. Stany disponují certifikáty na stabilitu ve větru až do 100 km/h, certifikát zpomalování hoření B1 a jejich systém kotvení je schválen TUV zkušebnou.

Nechte si poradit, které řešení bude nejvhodnější pro vás. Stany Creative Structures, stejně jako většina ostatních produktů z našeho sotrimentu, jsou k dispozici i k pronájmu.