Naše produkty nabízíme k prodeji, ke krátkodobému pronájmu a nyní jako dlouhodobý leasing s nízkým navýšením! Pro více informací volejte +420 602 410 657

Příběh značky Vybavení pro akce

Vítejte na našem portálu VybaveníProAkce.cz. Přes 20 let se zabýváme pořádáním akcí - od festivalů přes roadshow až po firemní akce. V roce 2009 jsme se rozhodli, že si pro naše akce pořídíme zajímavé vybavení - stany, nábytek, navigační poutače - do VIP zázemí, pro backstage a catering. Nabídka na trhu se nám zdála okoukaná, všichni měli více méně stejné stany a stejný nábytek. 

 

Vypravili jsme se tedy na zahraniční veletrhy. Na Best of events (tehdy v Berlíně) jsme objevili X-GLOO - stan s nafukovací konstrukcí - tehdy měl jednu velikost a omezenou nabídku příslušenství - do něj jsme se úplně zamilovali. Představte si stan 8 x 8 m, který váží 42 kg a postavíte jej za 20 minut! Přivezli jsme tehdy 3 stany a stali jsme se prvními distributory mimo Německo. Dodnes jsme stanů X-GLOO dodali více než 100.

 

X-GLOO SLIDER

V Holandsku jsme náhodou navštívili malý regionální veletrh Festivak - ve městě s podivným názvem 's-Hertogenbosch (ano, opravdu začíná apostrofem) a tam jsme poprvé viděli stan Crossover. Jeho krásný tvar a stavebnicové řešení nás tehdy přesvědčilo a na Čarodějnicích na Ladronce už stál.

 

CS family slider

Včetně Lounge sezení Creative elements a baru BAR-BOX. A byli jsme prvními distributory i tentokrát - mimo Benelux.

 

slider CE LOUNGE

 

Tak vznikla značka Vybavení pro akce. První zákazníci přišli hned ten stejný rok - od té doby se nám portfolio rozrostlo - stany X-GLOO mají 4 velikosti a více než 100 doplňků včetně vlastního zcela jedinečného řešení kotvení a zatěžování, stany Crossover ve dvou velikostech mají obří bratry Hexadome 100 a 175m2 a menší Loungery 4X4 a 5X5. Nábytek má 4 modelové řady ve dvou designech a spoustou možností polstrů. Máme slunečníky IPOMEA a plastový origami nábytek Flux. Letos jsme přidali holandskou plastovou podlahu Pro-Floor.

Ale největší novinka je OFYR - nový způsob venkovního vaření na ohništi s ocelovou plotnou. Sjezdili jsme s ním už celou zemi včetně Slovenska a můžeme říct, že funguje jako magnet. Na zákazníky a na pozitivně naladěné hosty. Na veletrhu MODDOM jsme také získali cenu za inovace.

 

ofyr island slider

 

Hotelům a restauracím umíme nabídnout hotové koncepty gastronomie a party. Už nemusí pro každou akci složitě pronajímat stany a krásný nábytek u třetích stran - teď můžou vybavení sami vlastnit a přinést tím daší přidanou hodnotu, o kterou zákazníci a hosté stojí. Pro profesionály v gastu máme hotové koncepty jak na rozšíření aktivní sezóny venkovních prostor - zahrad a předzahrádek, ale i atraktivní koncepty pro svatby, brunche a rauty. 

Spustili a rozšířili jsme také půjčovnu - přičemž se soustředíme na kvalitu provedení jednotlivých konceptů - pronajmeme vám vybavení na krásnou svatbu, stejně jako na celoroční roadshow. Můžete si u nás svoje vybavení i uskladnit a my se vám o něj budeme starat.

Máte více brandů? Žádný problém, všechny naše stany i nábytek můžete mít v multibrandu - v ekonomickém řešení na jednotné platformě, takže to, že máte více brandů pod jedním marketingem konečně začne dávat smysl i vašemu finančnímu řediteli.

Věříme, že vám můžeme pomoci najít jedinečné řešení, které vám pomůže posunout se dál. Tak, jako se každý den posouváme i my, naše akce a výsledky našich zákazníků.

Vybaveniproakce.cz