Naše produkty nabízíme k prodeji, ke krátkodobému pronájmu a nyní jako dlouhodobý leasing s nízkým navýšením! Pro více informací volejte +420 602 410 657

Nafukovací billboard X-GLOO Inflatable Display Wall venkovní sada

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
Výrobce X-GLOO
Kategorie Nafukovací billboardy X-GLOO Display Wall
 

Jediný svého druhu. Nyní může jeden člověk vytvořit postavit billboard o velikosti 2,4 x 3 m za pár minut. Pro venkovní použití do 60 km/h. Ceny jsou za sadu včetně potisku. Zde můžete dokoupit elektrické pumpy. K dodání do 4 týdnů od objednání

  • Vnitřní sada obsahuje rám billboardu, digitální potisk, hliníkové skládací nožičky, ruční pumpu, vázací lanka a kufřík na kolečkách.
  • Venkovní sada obsahuje rám billboardu, digitální potisk, nafukovací podporu s možností zatížení vodou, sadu kolíků, ruční pumpu, vázací lanka a kufřík na kolečkách.
  • Venkovní varianta mesh navíc umožňuje lepší proudění vzduchu skrz billboard, takže zvýší odolnost proti větru na 60 km/h (ze standardních 40 km/h). 
Dostupnost a platba

Tato sestava je na objednávku a bude vám doručena do 4 týdnů po schválení tiskových dat.

Cena je uvedena bez DPH 21%. 

Pronájem

Tento produkt je k dispozici i k pronajmutí - další informace naleznete na této stránce 

Branding

Vyberte si vnitřní či venkovní variantu a my vám pošleme šablonu pro zanesení grafiky. Pokud potřebujete pomoci s grafikou stanu nebo vizualizaci před objednáním, kontaktujte nás - rádi vám připravíme vizualizaci. 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .